Pierwsze starcie (trasa RUN KIDS)

RUN KIDS to trasa przygotowana specjalnie z myślą o aspirujących Vikingach, którzy pomimo młodego wieku, już teraz chcą sprawdzić się w boju! Na trasie Twoja pociecha będzie musiała zmierzyć się z aż 13 wyzwaniami w formie przeszkód oraz zadań.

Trasa Pierwsze starcie przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 11 roku życia. Koszt startu to zaledwie 40 zł.

Na trasie Pierwsze starcie na Twoje dziecko czeka:

metrów pełnych wyzwań i przygód

zadań i przeszkód

%

zabawy

Co otrzymasz w cenie biletu?

Udział w biegu

a w nim 500-metrowa trasa, 13 wyzwań i niezwykła przygoda

Medal

będący nagrodą za ukończenie biegu

Mnóstwo atrakcji

dzięki którym Twoje dziecko nie będzie nudziło się ani przez chwilę

Jak zapiszesz swoją pociechę?

1. Napisz do nas na adres kontakt@vikingsrun.com w treści wiadomości podając Twoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko Twojego dziecka.

2. Otrzymasz od nas numer konta, na który wpłacisz kwotę za start Twojej pociechy.

3. Przyjdźcie do nas w dniu wydarzenia i razem bawcie się świetnie. Ty na trasie dla dorosłych Vikingów, Twoja pociecha – na trasie dla tych nieco mniejszych.

Poznaj fabułę

Pewnego dnia Vikingowie zostali poproszeni o opiekę nad małymi smokami, a tak na prawdę to jajami smoków. Vikingowie i smoki żyli w zgodzie chętnie chcieli pomóc. Postanowili, że sami dotrą do Krainy nazywanej Smokolandią, bo są odważni i żadna przeszkoda im nie straszna. Lecz wycieczka od samego początku nie wydawała się być łatwa. A z każdą kolejną minutą stawała się co raz trudniejsza.

By dotrzeć do krainy Smokolandii bez skrzydeł Vikingowie musieli pokonać rzekę w specjalnych kołach ratunkowych. Koła te zatrzymywały prąd rzeczny. Niestety, ale prąd porwał dużo licznych przeszkód w tym gałęzi, kamieni. Wikingowie aby pokonać rzekę bardzo muszą uważać by o nic nie zahaczyć. Koła ratunkowe są bardzo pomocne w pokonywaniu rzeki jednak widoczność w nich jest mocno ograniczona.

Po pokonaniu rzeki Wikingowie szybko musieli pozbyć się swoich kół ratunkowych by przepędzić lisa, ostrzącego ząbki na smocze jaja które wygrzewały się na słoneczku.

Czeka Vikingów nie lada zadanie. Przenieść skarby do smoczej jamy, zadanie wydaje się proste dopóki nie uświadomimy sobie pewnej informacji. Jaja tego smoka niestety powleczone są substancja działającą jak trucizna dla ludzi. Co tu zrobić? Jaja na szczęście można przenieść na dwóch patykach. Smocza jama jest przy wejściu ciasna by nieproszeni goście nie mogli do niej wchodzić. Po wejściu do smoczej jamy i zostawieniu jajek, czas nakarmić już wyklute smoki.

Co jedzą smoki? Czy mama zostawiła dla swoich pociech jedzenie? Oczywiście. Tylko najpierw należy pokonać czyli pajęczynowy las! Uwaga na wielkie pająki! Nie możecie dotykać pajęczyny żeby się nie przykleić! Głodne ogromniaste pająki tylko na to czekają!

Czas zebrać jedzenie dla mini smoczków i je nakarmić robakami oraz pająkami. Robaki znajdują się w zasłoniętych pudłach.. Bleee ohyda, ale udało się!

Teraz czas karmienia, ale zaraz, zaraz nie rękami bo łakome smoczki nas pogryzą! Robimy wędkę! Instrukcja zrobienia wędki jest dostępna dla Was! Ręce w ruch. Nakarmcie wszystkie smoki – trafcie do ich paszcz jedzonko. Pełne brzuchy smoków to czas na dalszą podróż! Trzeba przejść po wysepkach na druga stronę wielkiego jeziora! Uważajcie! W wodzie mieszkają krokodyle i piranie! Po drugiej stronie jeziora czeka kolejna przeszkoda.

O nie wielkie smoki zasnęły trzeba sprawnie przejść po ich brzuchach… Tak żeby nas nie usłyszeli…

Chcesz zmierzyć się z trasami dla dorosłych?

Jak dojedziesz?

Trasa RUN Kids, czyli bieg z przeszkodami dla dzieci